کارت طلایی

با کارت طلایی تخفیف وب، تخفیف های واقعی، با کیفیت و قابل توجه ای دریافت کنید که به نفع اقتصاد کل خانواده است. این تخفیف ها از کل فاکتور خریداری شده محاسبه میشود و در مقام مقایسه، نسبت به بقیه سایتهای تخفیف گروهی، از ارزش ریالی بیشتری برخوردار است (خودتان محاسبه کنید).

طبق برآورد کارشناسان ما یک خانواده ۳ نفره میتوانند هزینه های سالانه خود را بین ۳ تا ۷ میلیون‌ تومان، بسته به مقدار استفاده از تخفیف های کارت طلایی تخفیف وب کاهش دهند.

 قیمت کارت طلایی تخفیف وب ۱39 هزار تومان برای یک سال است که کل اعضای خانواده میتوانند از آن استفاده کنند.

تخفیفهای ما کل سال را شامل میشود و شما مجبور نیستید برای یک دوره محدود زمانی کوپن خریداری کرده و مجبور باشید در زمان محدودی از آن تخفیف استفاده نمایید. به عنوان مثال در رستورانهای تخفیف وب شما هیچ محدودیتی در زمان، نوع غذا، پیش غذا، مبلغ سفارش شده، تعداد نفرات و غیره ندارید. حال آنکه بقیه سایتهای تخفیف گروهی فقط درصد تخفیفی بر روی غذای اصلی یا سرویس سفره خانه ای، آنهم تا مبلغ محدودی میتوانند به شما تخفیف دهند.

در تخفیف وب بهترین و منحصر به فردترین برندها نظیر تعمیرگاههای خودرو، دندانپزشکان، تالار عروسی، پزشکان، آموزشگاهها، وکلا، قنادی و شیرینی فروشیها، مهد کودکها، لوازم خانگی، کارواش، باشگاههای ورزشی و بهترین رستورانها و مراکز تفریحی حضور دارند. مجموعه ای منحصر به فرد، گرد آمده زیر یک چتر که در هیچ‌جای ایران نمی توانید نمونه مشابه آن را بیابید.

تمام اصناف و مراکز طرف قرارداد با ما موظف به ارائه خدمات با کیفیت و تضمینی به کاربران و مشترکین تخفیف وب هستند.

یک مورد از مزیت های فوق‌العاده کارت طلایی تخفیف وب، تعمیرگاههای خودرو طرف قرارداد با ما هستند. تمام کسانی که برای تعمیرات یا سرویس خودرو خود با تعمیرگاههای سطح شهر سروکار داشته اند میدانند که هزینه و کیفیت دغدغه اصلی دارندگان خودرو به شمار میرود. ما در تخفیف وب در تمام مراحل در کنار شما هستیم. چنانچه از کیفیت تعمیرات انجام شده یا هزینه فاکتور خود راضی نیستید ما در کنار شما هستیم. تمام تعمیرگاههای طرف قرارداد با ما تضمین کیفیت و قیمت‌دارند.

یکی از امتیازات ویژه ای که مجموعه تخفیف وب به پاس قدردانی از همراهان خود فراهم آورده است ، امکان دریافت تسهیلات مختلف بانکی با شرایط آسان و بدون نیاز به ضامن میباشد که فقط به دارندگان کارت طلایی تخفیف وب اعطاء میگردد.

برای خرید کارت طلایی فرم زیر را پر کنید

قیمت کارت طلایی تخفیف وب ۱39 هزار تومان در سال است ولی ارزش آن در پس اندازی و کاهش هزینه های سالانه شما بالغ بر چندین میلیون تومان است. (هوشمندانه تصمیم بگیرید)

تخفیف وب ; همراه خاص شما